Trwa wczytywanie danych.
Proszę czekać.
Międzyrzecze Wołoskie, Czechy
4/07/2017
Czeska Agencja Zatrudnienia
Agencja pracy tymczasowej  „ Macro-Work spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa (13079) jako firma pośrednicząca w rekrutacji poszukuje dla swojego klienta pracowników na stanowisko:

Operator produkcji

Miejsce pracy

Zakres obowiązków:
-obsługa maszyn do wyrobów poliuretanowych
- plastikowe przykrywy do silników

Operator produkcji Czechy - obsługa maszyn do wyrobów poliuretanowych

Zakres zadań

  • obsługa maszyn do wyrobów poliuretonowych
  • produkcja plastkowych przykryw do silników
  • dość uciążliwe szumy ( 3 kategorie)
  • czyszczenie maszyn po zmianie

Wymagania

  • dyspozycyjność do pracy w systemie 3 zmianowym
  • chęć do pracy

Oferujemy

  • czeska umowa o pracę wystawiana na okres 6 miesięcy,
  •  97 CZK/godz. brutto (pierwsze 3 miesiące) około 17.100 CZK/mies. brutto
  •  praca w systemie III zmianowym
  •  dodatki za zmianę nocną, popołudniową ,za pracę w święta i godziny nadliczbowe
  • zakwaterowanie w pokojach dwuosobowych bezpłatne
Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę „Macro-Work spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 290 - pokaż numer telefonu - o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm"

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV poprzez aplikację.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

aplikuję

Jak nas znaleźć

Dekabrystów 35b
42-218 Częstochowa
+48 34 367 15 50
biuro@macrowork.pl