I KONGRES PRACY TYMCZASOWEJ

Macro-Work jest partnerem wydarzenia, jakim jest I Kongres Pracy Tymczasowej organizowanym przez Stowarzyszenie Agencji Zatrudnienia.

Już 28 marca 2017 roku zapraszamy na pierwszy Kongres skierowany zarówno do Agencji Pracy Tymczasowej jak i firm korzystających z tej formy zatrudniania. Na pierwszym tego typu wydarzeniu w Polsce zapoznacie się Państwo z najnowszymi zmianami prawnymi, z jakimi przyjdzie nam się zmierzyć w tym roku i w przyszłych latach. Podczas kongresu poruszone zostaną tematy związane z wartością, jaką niesie dla wielu grup społecznych praca tymczasowa, poznamy nowelizację prawa o APT, zastanowimy się, czy rzeczywiście outsourcing to nowa nadzieja dla elastycznego rynku pracy
W trakcie tego spotkania prelegenci przedstawią blaski i cienie korzystania z pracowników napływowych, zza wschodniej granicy, ale też pokażą nam, na jakie niespodzianki musimy się przygotować wysyłając pracowników do innych krajów europejskich. Wśród zaproszonych nie zabraknie prawników, ekspertów branży APT i przedstawicieli Państwowego Inspektoratu Pracy.
 Szczegółowy program na: http://www.kongres-apt.org.pl/program/
Dekabrystów 35b
42-218 Częstochowa
+48 34 367 15 50
biuro@macrowork.pl
© 2016 • All Rights Reserved