#DZIEŃZMIAN II EDYCJA

1 Dzień Lata 22 czerwca rusza kolejna II edycja akcji Dnia Zmian!
Macro–Worck i 18 Agencji Pracy Tymczasowej zrzeszonych w Stowarzyszeniu Agencji Zatrudnienia to 60 siedzib w ponad 30 miastach, do których zapraszamy.

Agencje Macro-Work można odwiedzić w Częstochowie na ul. gdzie będziemy od 8 rano do późnego wieczora udzielać kandydatom kompleksowych informacji na temat pracy tymczasowej. Pomożemy w przygotowaniu CV oraz doradzimy w zakresie rozwoju zawodowego.
Wszystko po to, żeby każdy zainteresowany poszukiwaniem pracy mógł dowiedzieć się wszystkiego, co przyda się w planowaniu kariery.
Zachęcamy do inspirowania się prawdziwymi historiami, które można znaleźć na stronie
www.dzienzmian.pl

Bohaterką jednej z nich jest Prezes Macro-Work Aneta Janik Barciś:

„Podczas studiów, w 2002 roku, zaczęłam pracę tymczasową w hipermarkecie. Na hali, później na kasie. Wiadomo, nie była to praca marzeń, ale dzięki niej czułam się niezależna finansowo. Chociaż brzmi to nieprawdopodobnie, po 1,5 roku szef zauważył moje zaangażowanie – dostałam awans i zostałam koordynatorem zasobów ludzkich.
Sytuacja ta udowodniła mi, że można być odpowiedzialnym za własną ścieżkę kariery, wystarczy się postarać. Zyskałam jeszcze więcej energii do pracy i po kolejnym roku zostałam Kierownikiem Regionu. Dostałam służbowy samochód i kolejne obowiązki. Obsługiwałam centralną Polskę, a w międzyczasie przechodziłam rekrutację na stanowisko dyrektora. Nie zostałam wybrana, ale dzięki temu wpadłam na pomysł założenia własnej Agencji Pracy Tymczasowej.
W 2002 roku byłam pracownikiem marketowej hali. W 2008 zostałam prezesem agencji MacroWork. Wielu ludzi myśli, że praca tymczasowa nie daje perspektyw na przyszłość. Mój przykład pokazuje, że jest inaczej.”

Chcemy inspirować, ale i zachęcać do działania. Każdy powinien wziąć sprawy w swoje ręce i rozpocząć start w karierze zawodowej. Praca tymczasowa stwarza temu idealne warunki, a nasza agencja Macro-Work jest po to aby Wam pomóc. Już dziś przyłącz się do akcji #DzieńZmian!
Dekabrystów 35b
42-218 Częstochowa
+48 34 367 15 50
biuro@macrowork.pl
© 2016 • All Rights Reserved