Trwa wczytywanie danych.
Proszę czekać.
Bor u Tachova, Czechy
1/07/2017
Czeska Agencja Zatrudnienia
Agencja Pracy Tymczasowej „ Macro-Work spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa jako firma pośrednicząca w rekrutacji poszukuje pracowników do pracy na terenie Czech.

Stanowisko:
Operator produkcji

Miejsce wykonywania pracy:
Bor u Tachova
Firma zajmuje się produkcją foteli dla BMW

Operator produkcji w Czechach-produkcja foteli samochodowych dla BMW

Zakres zadań

  • Montaż stelażu do fotela
  • Mocowanie przewodów w fotelach samochodowych oraz poduszek
  • Przygotowanie obicia na fotel
  • Czyszczenie foteli
  • Obicie skórą bądź innym materiałem fotelu samochodowego
  • Testowanie fotela w systemie

Wymagania

  • dyspozycyjność
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • mile widziane doświadczenie w branży automotive

Oferujemy

  • zatrudnienie w Czechach w oparciu o umowę o pracę na 1 rok
  • stawka miesięczna brutto: 20,000 czk
  • bonus frekwencyjny 2350 czk
  • bonus 3990 czk
  • dopłata do godzinych nocnych 10% stawki godzinowej
  • dopłata do godzin przypadających w weekend 10 % stawki godzinowej
  • dopłata do pracy w godzinach popołudniowych 7,50 czk
  • dodatek za prace w godzinach nadliczbowyh 25%
  • dodatek za pracę w święta 100%
  • praca w systemie III zmianowym
  • możliwość przedłużenia współpracy
  • zakwaterowanie bezpłatne
Proszę pamiętać o załączeniu do swojej aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy, przez firmę „Macro-Work spółka z ograniczoną odpowiedzialnością” spółka komandytowa, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 290 - pokaż numer telefonu - o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm"

Zainteresowane osoby prosimy o złożenie CV poprzez aplikację.
Uprzejmie informujemy, że odpowiemy wyłącznie na wybrane oferty.

aplikuję

Jak nas znaleźć

Dekabrystów 35b
42-218 Częstochowa
+48 34 367 15 50
biuro@macrowork.pl